Ocena wątku:
  • 21 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego nie chce..
Autor Wiadomość
pitia Offline
Użytkownik
*

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Dlaczego nie chce..
Dlaczego moja zona narazie zona bo jestem w trakcie rozwodu nie chce podpisac w banku zgody na otworzenie konta bankowego naszy corka oczywiscie niepelnoletnim.Czy moze byc nto przyczyna ze jesli podpisze zgode to ja bede wplacal alimenty na dzieci konta a nie na jej ?Czy sad w trakcie rozwodu uwzglednil by to ze ja wplacalem alimenty na konta corek?
Ja aktualnie przebywam w UK i nie wiem o co tam chodzi w Polsce.

P.S.
Jestem w trakcie rozwodu a nie chce zonie wplacac na konto bo alimenty sa przeciez na corki.
Prosze o naprawde prawdziwe porady co mam zrobic,jak to rozwiazac

<span style="color:#FF0000">Posty zawierające rażące błędy ortograficzne lub napisane całkowicie niezrozumiale mogą być usuwane z Forum przez Moderatorów.

Marceli
12-02-2009 01:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
rprafal Offline
Admin

Liczba postów: 3.096
Reputacja: 1
Dlaczego nie chce..
Cytat:Jestem w trakcie rozwodu a nie chce zonie wplacac na konto bo alimenty sa przeciez na corki.
Do czasu uzyskania pełnoletności córek płacisz "do rąk" matki (tzn, przelew, przekaz), jeśli córki pozostają pod Jej opieką.
Owszem płacisz na córki, ale do "rąk" matki. Zawsze tak będzie w wyroku do czasu ich pełnoletności.

Prawda sama się obroni, potrzebuje tylko czasu...ile? Nie wiem...
W sprawie o molestowanie 200kk - 03.2007.....po 11 m-cach Sąd Karny umorzył z uwagi, iż czynu nie popełniono.
W sprawie o pozbawienie władzy rodzicielskiej i zakazanie styczności - 03.2007.... po 16 m-cach po apelacji Sąd Okręgowy oddalił wnioski.
W sprawie o groźby 190kk - 03.2007 ..... po 12 m-cach Sąd Karny umorzył, wobec braku znamion czynu zabronionego
W sprawie o groźby 190kk w dn. 04.08.07..... po 9 m-cach Sąd Karny umorzył, z uwagi na brak znamion czynu zabronionego
W sprawie o groźby 190kk w dn. 08.12.07.... po 5 m-cach Sąd Karny umorzył , z uwagi iż czynu nie popełniono
W sprawie o groźby 190kk w dn. 15.12.07... po 4 m-cach Sąd Karny umorzył wobec braku znamion przestępstwa
W sprawie o nachodzenie 107kw w dniu 27.11.2009... po 23 m-cach Sąd Karny uniewinnił od zarzucanego czynu
W sprawie psychicznego i fizycznego znęcania się nad b.żoną w okresie 2001 - 2004r art. 207kk ... po 4 latach Sąd Karny uniewinnił
W sprawie psychicznego znęcania się nad dzieckiem w okresie 12.2007-01.2008 art. 207kk ... po 4 m-cach Sąd Karny umorzył z uwagi iż czynu nie popełniono
W sprawie sfałszowania podpisu 270 kk w 2006 roku - Prokuratora Rejonowa umorzyła śledztwo
W sprawie psychicznego i fizycznego znęcania się nad dzieckiem w okresie luty 2008 - luty 2010 art. 207kk ... po 4 m-cach Prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa
W sprawie psychicznego i fizycznego znęcania się nad dzieckiem w okresie 10.2010 - luty 2011 art. 207kk ... po 7 m-cach Prokuratura umorzyła dochodzenie
W sprawie o przejęcie opieki nad córką - po 3 latach przejąłem opiekę!

To tak w skrócie .....
12-02-2009 01:36
AMADEUSZ Offline
Zasłużony
**

Liczba postów: 738
Dlaczego nie chce..
Kolego jezeli maz konto bankowe matki dzieci to juz jestes w cudownej sytuacji. Po prostu wplacaj na to konto a w tytule napisz ze sa to alimenty za miesiac ten czy ten na to i na to dziecko i masz problem z glowy i jestes zabezpieczony.
Pozdrawiam

Świat rzeczywisty to ten , ktory sam stwarzam.., cała reszta to fikcja.
12-02-2009 07:21
tatko Offline
Zasłużony
**

Liczba postów: 1.078
Dlaczego nie chce..
Tak, jak napisali przedmówcy. Płać na podane Ci konto i ciesz się, że masz taką możliwość.
Dobrze jednak, abyś numer tego konta znał "oficjalnie", tzn. żebyś w razie potrzeby był w stanie wykazać, że taki numer otrzymałeś od matki.

Bykom STOP
12-02-2009 08:48

Skocz do:

KontaktForum OjcówWróć do góryWróć do forówWersja bez grafikiRSS